BRAČ 1903 Bogondon 0,75 L 1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,39 € u INTERSPAR trgovinama
samo 10,99 € 14,49 €
Ponuda vrijedi do ili do isteka zaliha u svim INTERSPAR poslovnicama.
BRAČ 1903 Bogondon 0,75 L 1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,39 €
Raspoloživost i cijena
BRAČ 1903 Bogondon 0,75 L 1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,39 € može se kupiti u svim INTERSPAR poslovnicama za 10,99 €. Ponuda je snižena sa 14,49 € za 24%. Ponuda vrijedi još 7 dana.
INTERSPAR poslovnica na adresi Slavonska avenija 11D (5 km udaljeno) otvorena je danas od do
Sve INTERSPAR poslovnice i radno vrijeme poslovnica.