Eurospin Virovitica , Ulica Ote Horvata 1, 33000 Virovitica
Radno vrijeme i kontakt
Trenutno zatvoreno
- udaljenost
- 0 m od tvoje lokacije
Najnovije Eurospin akcije
-
GROŽĐE BIJELO za 1 kg
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinamaCijena na 02/05/2025: 3,89 € Zemlja podrijetla: ITALIJA
-52% sniženo
0 m udaljeno
1,19 €
2,49 €
-52% -
SVINJSKA LOPATICA 1 kg
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinamaCijena na 02/05/2025: 5,49 €
-45% sniženo
0 m udaljeno
2,69 €
4,89 €
-45% -
SLADOLED 4 OKUSA VIŠE VRSTA DOLCIANDO 1 kg 1 kom
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinamaCijena na 02/05/2025: 5,29 €
-43% sniženo
0 m udaljeno
2,99 €
5,29 €
-43% -
VREĆE ZA SMEĆE PLAVE SISTEMA CASA 53 x 65 cm, 40 l...
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama53 x 65 cm Cijena na 02/05/2025: 1,19 €
-42% sniženo
0 m udaljeno
0,69 €
1,19 €
-42% -
PAPIRNATE MARAMICE U KUTIJI 3 SLOJA SOFT DREAM 100...
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinamaCijena na 02/05/2025: 1,19 €
-42% sniženo
0 m udaljeno
0,69 €
1,19 €
-42% -
TOALETNI PAPIR 2 SLOJA, 170 LISTIĆA, 20 ROLA SOFT...
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinamaCijena na 02/05/2025: 4,99 €
-40% sniženo
0 m udaljeno
2,99 €
4,99 €
-40% -
VINO CRVENO SALICE SALENTINO RISERVA 750 ml
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama1 l = 3,99 € Cijena na 02/05/2025: 4,99 €
-40% sniženo
0 m udaljeno
2,99 €
4,99 €
-40% -
KRUH ZLATNI KORIJEN 300 g 1 kom
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama1 kg = 3,30 € Cijena na 02/05/2025: 1,55 €
-38% sniženo
0 m udaljeno
0,99 €
1,59 €
-38% -
EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE HLADNO PREŠANO P...
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama1 l = 6,66 € Cijena na 02/05/2025: 10,99 €
-38% sniženo
0 m udaljeno
4,99 €
7,99 €
-38% -
SVJEŽA TJESTENINA TROFIE/STROZZAPRETI TRE MULINI 5...
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama1 kg = 1,98 € Cijena na 02/05/2025: 1,59 €
-38% sniženo
0 m udaljeno
0,99 €
1,59 €
-38% -
SIR MASCARPONE PASCOLI ITALIANI 500 g
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama1 kg = 5,38 € Cijena na 02/05/2025: 4,49 €
-37% sniženo
0 m udaljeno
2,69 €
4,25 €
-37% -
SIR MOZZARELLA LAND 4 KOM 4 x 125 g
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama1 kg = 5,38 € Cijena na 02/05/2025: 4,29 €
-37% sniženo
0 m udaljeno
2,69 €
4,29 €
-37% -
SIR GOUDA LAND 300 g
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama1 kg = 6,30 € Cijena na 02/05/2025: 3,19 €
-35% sniženo
0 m udaljeno
1,89 €
2,89 €
-35% -
ŠLAG U SPREJU LAND 250 g
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama5,96 € za kg Cijena na 02/05/2025: 2,29 €
-35% sniženo
0 m udaljeno
1,49 €
2,29 €
-35% -
PAELLA TRE MULINI 600 g
Ponuda vrijedi do 06.10.2026 ili do isteka zaliha u Eurospin trgovinama1 kg = 4,32 € Cijena na 02/05/2025: 3,59 €
-35% sniženo
0 m udaljeno
2,59 €
3,99 €
-35%
Supermarketi u tvojoj blizini
Plodine Virovitica Vukovarska cesta 5AVukovarska cesta 5A 33000 Virovitica | 374 m |
KTC supermarket ViroviticaVukovarska 3a 33000 Virovitica | 583 m |
KTC Poljoljekarna ViroviticaVukovarska 3a 33000 Virovitica | 583 m |
INA ViroviticaStjepana Radića 96 33000 Virovitica | 912 m |
Lidl ViroviticaUlica Stjepana Radića 68 33000 Virovitica | 1 km |
Kaufland Virovitica Sajmište 2Sajmište 2 33000 Virovitica | 1 km |