ENJINGI Venje kasna berba 0,75 L 1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,92 € u INTERSPAR trgovinama
samo 14,99 € 18,99 €
Ponuda vrijedi do ili do isteka zaliha u svim INTERSPAR poslovnicama.
ENJINGI Venje kasna berba 0,75 L 1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,92 €
Raspoloživost i cijena
ENJINGI Venje kasna berba 0,75 L 1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,92 € može se kupiti u svim INTERSPAR poslovnicama za 14,99 €. Ponuda je snižena sa 18,99 € za 21%. Ponuda vrijedi još 4 dana.
INTERSPAR poslovnica na adresi Slavonska avenija 11D (5 km udaljeno) otvorena je danas od do
Sve INTERSPAR poslovnice i radno vrijeme poslovnica.