Tvoja lokacija postavljena je automatski. Ako nije točna, .
* najniža cijena proizvoda u razdoblju od 30 dana prije provođenja posebnog oblika prodaje.

Smit Commerce

Smit Commerce ZAGREB ZG Velesajam, Avenija Dubrovnik 15, 10000 Zagreb
  • Zatvoreno
  • Udaljenost: 4 km
  • Akcije: 130
  • 1 katalozi
KABEL PRODUŽNI 1/1 3X1,5MM 25M NARNČASTI IP44
-31%

KABEL PRODUŽNI 1/1 3X1,5MM 25M NARNČASTI IP44 u Smit Commerce trgovinama

samo 15,10 € 21,95 € 1 kom.

Pogledaj u katalogu

Ponuda vrijedi do ili do isteka zaliha u odabranim Smit Commerce poslovnicama.

70230

KABEL PRODUŽNI 1/1 3X1,5MM 25M NARNČASTI IP44 može se kupiti u odabranim Smit Commerce poslovnicama za 15,10 €. Ponuda je snižena sa 21,95 € za 31%. Ponuda vrijedi još 19 dana.
Smit Commerce poslovnica na adresi Avenija Dubrovnik 15 (4 km udaljeno) otvorena je danas od do
Sve Smit Commerce poslovnice i radno vrijeme poslovnica.

poslovnice u tvojoj blizini

Smit Commerce ZAGREB ZG Velesajam

Avenija Dubrovnik 15 10000 Zagreb

4 km

Smit Commerce STUPNIK Zagreb -Stupnik Gornjostupnička 9b

Gornjostupnička 9b 10255 Gornji Stupnik

12 km

Smit Commerce PETRINJA Zagrebačka ulica 2c

Zagrebačka ulica 2c 44250 Petrinja

47 km