KRAVLJA SKUTA Paška sirana 400 g 1 kg = 9,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € u INTERSPAR trgovinama
samo 3,99 € 4,69 €
Ponuda vrijedi do ili do isteka zaliha u svim INTERSPAR poslovnicama.
KRAVLJA SKUTA Paška sirana 400 g 1 kg = 9,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
Raspoloživost i cijena
KRAVLJA SKUTA Paška sirana 400 g 1 kg = 9,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € može se kupiti u svim INTERSPAR poslovnicama za 3,99 €. Ponuda je snižena sa 4,69 € za 15%. Ponuda vrijedi još 8 dana.
INTERSPAR poslovnica na adresi Slavonska avenija 11D (5 km udaljeno) otvorena je danas od do
Sve INTERSPAR poslovnice i radno vrijeme poslovnica.