KUTJEVO Rosé Premium 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 17. 3. 2026.: 11,99 € u INTERSPAR trgovinama
samo 8,99 € 11,99 €
Ponuda vrijedi do ili do isteka zaliha u svim INTERSPAR poslovnicama.
KUTJEVO Rosé Premium 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 17. 3. 2026.: 11,99 €
Raspoloživost i cijena
KUTJEVO Rosé Premium 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 17. 3. 2026.: 11,99 € može se kupiti u svim INTERSPAR poslovnicama za 8,99 €. Ponuda je snižena sa 11,99 € za 25%. Ponuda vrijedi još 6 dana.
INTERSPAR poslovnica na adresi Slavonska avenija 11D (5 km udaljeno) otvorena je danas od do
Sve INTERSPAR poslovnice i radno vrijeme poslovnica.