ORAHOVICA Pinot Sivi 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,72 € u INTERSPAR trgovinama
samo 8,99 €
Ponuda vrijedi do ili do isteka zaliha u svim INTERSPAR poslovnicama.
ORAHOVICA Pinot Sivi 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,72 €
Raspoloživost i cijena
ORAHOVICA Pinot Sivi 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,72 € može se kupiti u svim INTERSPAR poslovnicama za 8,99 €. Ponuda vrijedi još 5 dana.
INTERSPAR poslovnica na adresi Slavonska avenija 11D (5 km udaljeno) otvorena je danas od do
Sve INTERSPAR poslovnice i radno vrijeme poslovnica.